SAMSUNG K4S510432D-UC75
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | K4S510432D-UC75 |
| LCSC Part # | C17595470 |
| Package | TSOP-54-10.2mm |
| Customer # | |
| Description | 512Mbit 3V~3.6V 133MHz TSOP-54-10.2mm Memory (ICs) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Memory/Memory (ICs) | |
| Manufacturer | SAMSUNG | |
| Package | TSOP-54-10.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 960 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 31.7461 | $ 31.75 |
200+ | $ 12.6672 | $ 2533.44 |
500+ | $ 12.2447 | $ 6122.35 |
960+ | $ 12.0356 | $ 11554.18 |
Standard Packaging 960/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$