Tamura Corporation TTC-167
| Manufacturer | |
| MPN | TTC-167 |
| LCSC Part # | C17544694 |
| Packaging | DIP-4P,17.5x15.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DIP-4P,17.5x15.5mm Audio Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Audio Transformers | |
| Manufacturer | Tamura Corporation | |
| Packaging | DIP-4P,17.5x15.5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 750 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 10.2733 | $ 10.27 |
| 200+ | $ 4.0999 | $ 819.98 |
| 750+ | $ 3.9629 | $ 2972.18 |
| 1,500+ | $ 3.8952 | $ 5842.80 |
Standard Packaging750/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |

