Tamura Corporation TTC-105-1
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TTC-105-1 |
| LCSC Part # | C17531054 |
| Package | DIP-5P,21.3x16mm |
| Customer # | |
| Description | DIP-5P,21.3x16mm Audio Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Audio Transformers | |
| Manufacturer | Tamura Corporation | |
| Package | DIP-5P,21.3x16mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 532 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 9.1141 | $ 9.11 |
200+ | $ 3.6373 | $ 727.46 |
532+ | $ 3.516 | $ 1870.51 |
1,064+ | $ 3.4553 | $ 3676.44 |
Standard Packaging 532/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$