Bel Fuse LP-34-170
| Manufacturer | |
| MPN | LP-34-170 |
| LCSC Part # | C17510375 |
| Packaging | Through Hole-8P,47.5x39.6mm |
| Customer # | |
| Description | Through Hole-8P,47.5x39.6mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | Bel Fuse | |
| Packaging | Through Hole-8P,47.5x39.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 27.0587 | $ 27.06 |
200+ | $ 10.7973 | $ 2159.46 |
500+ | $ 10.4358 | $ 5217.90 |
1,000+ | $ 10.2575 | $ 10257.50 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$