PULSE TPX2520LKTAR0924L
| Manufacturer | |
| MPN | TPX2520LKTAR0924L |
| LCSC Part # | C17455962 |
| Packaging | SMD-9P,2.5x2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 2520LB/JB-HB/n78-5GHz Triplexer |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | SMD-9P,2.5x2mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Filter Type | - | |
| Frequency(Center/Band) | - | |
| Insertion Loss | 0.65dB;0.7dB;0.75dB;0.95dB;1.45dB;1dB;0.85dB;0.8dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Features
AI Translation
- Compact Size
- Low loss
- High Soldering Heat Resistance
Applications
AI Translation
- For LTE/NR application
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 0.0997 | $ 0.10 |
| 200+ | $ 0.0398 | $ 7.96 |
| 500+ | $ 0.0385 | $ 19.25 |
| 1,000+ | $ 0.0378 | $ 37.80 |
Standard Packaging3000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |

