TDK TPX205950MT-7004A1
| Manufacturer | |
| MPN | TPX205950MT-7004A1 |
| LCSC Part # | C17395669 |
| Packaging | SMD-8P,2x1.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Triplexer 1560-1606MHz/2400-2500MHz/4900-5950MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-8P,2x1.2mm | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Filter Type | - | |
| Frequency(Center/Band) | - | |
| Insertion Loss | 0.43dB |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Applications
AI Translation
Audio/video equipment, telecommunications equipment, home appliances, entertainment equipment, computer equipment, personal devices, office equipment, measurement equipment, industrial robots
In-Stock: 1,980
1,980 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0958 | $ 0.48 |
| 50+ | $ 0.0765 | $ 3.83 |
| 150+ | $ 0.0669 | $ 10.04 |
| 500+ | $ 0.0597 | $ 29.85 |
| 2,000+ | $ 0.0539 | $ 107.80 |
| 4,000+ | $ 0.0511 | $ 204.40 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



