Seoul Semiconductor Inc. STW8Q14BE-U0U7-CA
| Manufacturer | |
| MPN | STW8Q14BE-U0U7-CA |
| LCSC Part # | C17293871 |
| Packaging | SMD-4P,5.2x3mm |
| Customer # | |
| Description | 5000K 3.2V White SMD-4P,5.2x3mm LED White Lighting RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED White Lighting | |
| Manufacturer | Seoul Semiconductor Inc. | |
| Packaging | SMD-4P,5.2x3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.715 | $ 0.72 |
200+ | $ 0.2863 | $ 57.26 |
500+ | $ 0.2757 | $ 137.85 |
1,000+ | $ 0.2712 | $ 271.20 |
Standard Packaging 3500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$