TA-I Tech RN16T26200F
| Manufacturer |
TA-I Tech
Asian Brands |
| MPN | RN16T26200F |
| LCSC Part # | C172584 |
| Packaging | Through Hole,D2.5xL4.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 620Ω ±1% 167mW Through Hole,D2.5xL4.7mm |
| Description | 620Ω 167mW 250V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% Through Hole,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | TA-I Tech | |
| Packaging | Through Hole,D2.5xL4.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 50 |
| Multiple | 50 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
50+ | $ 0.0075 | $ 0.38 |
500+ | $ 0.0058 | $ 2.90 |
1,500+ | $ 0.0048 | $ 7.20 |
5,000+ | $ 0.0043 | $ 21.50 |
25,000+ | $ 0.0038 | $ 95.00 |
50,000+ | $ 0.0035 | $ 175.00 |
Standard Packaging 5000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$