Tamura Corporation TTC-105
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TTC-105 |
| LCSC Part # | C17238828 |
| Package | DIP-4P,21.3x16mm |
| Customer # | |
| Description | DIP-4P,21.3x16mm Audio Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Audio Transformers | |
| Manufacturer | Tamura Corporation | |
| Package | DIP-4P,21.3x16mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 532 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 9.8682 | $ 9.87 |
200+ | $ 3.9385 | $ 787.70 |
532+ | $ 3.8063 | $ 2024.95 |
1,064+ | $ 3.7417 | $ 3981.17 |
Standard Packaging 532/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$