Walsin WR04X4872FTL
Manufacturer
Walsin
Asian Brands
MPN
WR04X4872FTL
LCSC Part #
C172086
Packaging
0402
Customer #
Key Attributes
RES 48.7kΩ ±1% 62.5mW 0402
Description
48.7kΩ 62.5mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS