Walsin WR04X1500FTL
Manufacturer
Walsin
Asian Brands
MPN
WR04X1500FTL
LCSC Part #
C168203
Packaging
0402
Customer #
Key Attributes
RES 150Ω ±1% 62.5mW 0402
Description
150Ω 62.5mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount RoHS