VISHAY 135D476X9010C2
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 135D476X9010C2 |
| LCSC Part # | C1662212 |
| Package | Through Hole,D5.2xL11.5mm |
| Customer # | |
| Description | 47uF ±10% 10V Tantalum Capacitors Through Hole,D5.2xL11.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum Capacitors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Package | Through Hole,D5.2xL11.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 25 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 50.9762 | $ 50.98 |
200+ | $ 19.7271 | $ 3945.42 |
500+ | $ 19.0341 | $ 9517.05 |
1,000+ | $ 18.6915 | $ 18691.50 |
Standard Packaging 25/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$