VISHAY 150D186X0015B2B
| Manufacturer | |
| MPN | 150D186X0015B2B |
| LCSC Part # | C1653764 |
| Packaging | Through Hole,D4.7xL12mm |
| Customer # | |
| Description | 18uF ±20% 15V Tantalum Capacitors Through Hole,D4.7xL12mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum Capacitors | |
| Manufacturer | VISHAY | |
| Packaging | Through Hole,D4.7xL12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 75 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.1426 | $ 3.14 |
200+ | $ 1.2163 | $ 243.26 |
500+ | $ 1.1731 | $ 586.55 |
1,000+ | $ 1.153 | $ 1153.00 |
Standard Packaging 75/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$