HONGFA HF115F/012-2ZS4
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| MPN | HF115F/012-2ZS4 |
| LCSC Part # | C163534 |
| Packaging | DIP,29x12.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Miniature High Power Relay |
| Description | Power Relay 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 12V Coil DIP,12.7x29mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Packaging | DIP,29x12.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,827
10,827
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 3.2509 | $ 3.25 |
10+ | $ 2.7167 | $ 27.17 |
50+ | $ 2.3822 | $ 119.11 |
100+ | $ 2.0396 | $ 203.96 |
500+ | $ 1.8853 | $ 942.65 |
1,000+ | $ 1.8187 | $ 1818.70 |
2,000+ | $ 1.7911 | $ 3582.20 |
4,000+ | $ 1.7732 | $ 7092.80 |
Standard Packaging 50/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$