ALLEGRO A1324LLHLX-T
| Manufacturer | |
| MPN | A1324LLHLX-T |
| LCSC Part # | C163282 |
| Packaging | SOT-23W |
| Customer # | |
| Key Attributes | Low Noise, Linear Hall Effect Sensor ICs with Analog Output |
| Description | SOT-23W Linear, Compass (ICs) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Magnetic Sensors/Linear, Compass (ICs) | |
| Manufacturer | ALLEGRO | |
| Packaging | SOT-23W |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 9032900090 |
| USHTS | 9032904100 |
| TARIC | 9032900090 |
| CAHTS | 9032900000 |
| BRHTS | 90329099 |
| INHTS | 90329000 |
| MXHTS | 9032.90.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,713
5,713
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.1193 | $ 1.12 |
10+ | $ 0.9236 | $ 9.24 |
30+ | $ 0.8168 | $ 24.50 |
100+ | $ 0.6939 | $ 69.39 |
500+ | $ 0.6017 | $ 300.85 |
1,000+ | $ 0.5775 | $ 577.50 |
Standard Packaging 10000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$