Shun Xiang Nuo SMMS1040-220M
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMMS1040-220M |
| LCSC Part # | C149597 |
| Packaging | SMD,11.5x10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 4A 66mΩ SMD,11.5x10mm |
| Description | 4A 22uH ±20% 6A 66mΩ Molded Inductor SMD,11.5x10mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,11.5x10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,445
12,445
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2083 $ 0.1979 | $ 0.99 |
50+ | $ 0.1633 $ 0.1552 | $ 7.76 |
150+ | $ 0.144 $ 0.1368 | $ 20.52 |
1,000+ | $ 0.12 $ 0.1140 | $ 114.00 |
2,000+ | $ 0.1093 $ 0.1039 | $ 207.80 |
5,000+ | $ 0.1029 $ 0.0978 | $ 489.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$