Shun Xiang Nuo SMMS0650-470M
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMMS0650-470M |
| LCSC Part # | C149588 |
| Package | SMD,7.1x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 47uH 2A 300mΩ SMD,6.6x7.1mm |
| Description | 2A 47uH 2.8A 300mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,7.1x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
42,885
42,885
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1658 | $ 0.83 |
50+ | $ 0.1313 | $ 6.57 |
150+ | $ 0.1144 | $ 17.16 |
1,000+ | $ 0.0911 | $ 91.10 |
2,000+ | $ 0.087 | $ 174.00 |
5,000+ | $ 0.0845 | $ 422.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$