HONGFA HF3FD-012-ZSTF
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | HF3FD-012-ZSTF |
| LCSC Part # | C148177 |
| Package | Through Hole,19x15.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SUBMINIATURE HIGH POWER RELAY |
| Description | Power Relay 1 Form C: 1C (SPDT-CO) 12V Coil Through Hole,15.2x19mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Power Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Package | Through Hole,19x15.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.7662 | $ 1.77 |
10+ | $ 1.3998 | $ 14.00 |
30+ | $ 1.2175 | $ 36.53 |
100+ | $ 1.0351 | $ 103.51 |
500+ | $ 0.9263 | $ 463.15 |
1,000+ | $ 0.8703 | $ 870.30 |
2,000+ | $ 0.8575 | $ 1715.00 |
4,000+ | $ 0.8495 | $ 3398.00 |
Standard Packaging 100/Full
Box | ||