Korean Hroparts Elec K1-1506SN-01
| Manufacturer |
Korean Hroparts Elec
Asian Brands |
| Mfr. Part # | K1-1506SN-01 |
| LCSC Part # | C145910 |
| Package | SMD,10x10mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,10x10mm Navigation Switches, Joystick RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Navigation Switches, Joystick | |
| Manufacturer | Korean Hroparts Elec | |
| Package | SMD,10x10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
886
886
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8137 $ 0.7486 | $ 0.75 |
10+ | $ 0.6478 $ 0.5960 | $ 5.96 |
30+ | $ 0.5648 $ 0.5197 | $ 15.59 |
100+ | $ 0.4834 $ 0.4448 | $ 44.48 |
500+ | $ 0.434 $ 0.3993 | $ 199.65 |
1,000+ | $ 0.4085 $ 0.3759 | $ 375.90 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$