HONGFA HFD4/3-S1R
| Manufacturer |
HONGFA
Asian Brands |
| MPN | HFD4/3-S1R |
| LCSC Part # | C143232 |
| Packaging | SMD,10x6.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Subminiature Signal Relay |
| Description | 3V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A SMD,10x6.5mm Signal Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Signal Relays | |
| Manufacturer | HONGFA | |
| Packaging | SMD,10x6.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 900 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,385
1,385
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.843 | $ 1.84 |
10+ | $ 1.4702 | $ 14.70 |
30+ | $ 1.2654 | $ 37.96 |
100+ | $ 1.0351 | $ 103.51 |
Standard Packaging 900/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$