Hongzhi Elec 14D751K
| Manufacturer |
Hongzhi Elec
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 14D751K |
| LCSC Part # | C137322 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 675V~825V 4.5kA P=7.5mm |
| Description | 675V~825V 4.5kA Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | Hongzhi Elec | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
500
500
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2521 | $ 1.26 |
50+ | $ 0.2039 | $ 10.20 |
250+ | $ 0.1622 | $ 40.55 |
500+ | $ 0.1365 | $ 68.25 |
2,500+ | $ 0.125 | $ 312.50 |
5,000+ | $ 0.1181 | $ 590.50 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$