TI TL431AILPR
| Manufacturer | |
| MPN | TL431AILPR |
| LCSC Part # | C135991 |
| Packaging | TO-92-2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | TL43xx Precision Programmable Reference |
| Description | 2.5V~36V ±1% 2.5V~36V 100mA Adjustable TO-92-2.54mm Voltage Reference RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Power Management (PMIC)/Voltage Reference | |
| Manufacturer | TI | |
| Packaging | TO-92-2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
33,030
33,030
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1144 | $ 0.57 |
50+ | $ 0.0904 | $ 4.52 |
150+ | $ 0.0784 | $ 11.76 |
500+ | $ 0.0693 | $ 34.65 |
2,000+ | $ 0.0606 | $ 121.20 |
4,000+ | $ 0.0569 | $ 227.60 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$