PANASONIC 6TPE330MIL
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 6TPE330MIL |
| LCSC Part # | C134173 |
| Package | SMD,7.3x4.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP TANT 330uF ±20% 6.3V |
| Description | 330uF ±20% 6.3V Tantalum Capacitors 18mΩ@100kHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Tantalum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Package | SMD,7.3x4.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532211000 |
| USHTS | 8532210080 |
| TARIC | 8532210000 |
| CAHTS | 8532210010 |
| BRHTS | 85322119 |
| INHTS | 85322100 |
| MXHTS | 8532.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,594
4,594
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8948 | $ 0.89 |
10+ | $ 0.7078 | $ 7.08 |
30+ | $ 0.6126 | $ 18.38 |
100+ | $ 0.5208 | $ 52.08 |
500+ | $ 0.4643 | $ 232.15 |
1,000+ | $ 0.4353 | $ 435.30 |
Standard Packaging 2500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$