Shun Xiang Nuo SMMS0420-100M
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMMS0420-100M |
| LCSC Part # | C133195 |
| Packaging | SMD,4.6x4.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 10uH 1.6A 258mΩ SMD,4.6x4.2mm |
| Description | 1.6A 10uH ±20% 2A 258mΩ Molded Inductor SMD,4.6x4.2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,4.6x4.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
74,785
74,785
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1047 $ 0.0995 | $ 0.50 |
50+ | $ 0.0849 $ 0.0807 | $ 4.04 |
150+ | $ 0.0747 $ 0.0710 | $ 10.65 |
500+ | $ 0.0664 $ 0.0631 | $ 31.55 |
3,000+ | $ 0.0587 $ 0.0558 | $ 167.40 |
6,000+ | $ 0.0568 $ 0.0540 | $ 324.00 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$