Shun Xiang Nuo SMMS0420-4R7M
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMMS0420-4R7M |
| LCSC Part # | C133193 |
| Package | SMD,4.6x4.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 4.7uH 2.5A 126mΩ SMD,4.6x4.2mm |
| Description | 2.5A 4.7uH ±20% 3A 126mΩ Molded Inductor SMD,4.6x4.2mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,4.6x4.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
49,970
49,970
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1057 $ 0.1005 | $ 0.50 |
50+ | $ 0.0853 $ 0.0811 | $ 4.06 |
150+ | $ 0.0749 $ 0.0712 | $ 10.68 |
500+ | $ 0.0663 $ 0.0630 | $ 31.50 |
3,000+ | $ 0.0584 $ 0.0555 | $ 166.50 |
6,000+ | $ 0.0564 $ 0.0536 | $ 321.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$