TDK ACT1210L-201-2P-TL00
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ACT1210L-201-2P-TL00 |
| LCSC Part # | C131444 |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 200uH 70mA 2LN SMD |
| Description | 200uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 3.2x2.5mm 70mA DCR 5.5Ω |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-4P,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 6000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,511
9,511
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5641 | $ 0.56 |
10+ | $ 0.4589 | $ 4.59 |
30+ | $ 0.4048 | $ 12.14 |
100+ | $ 0.3522 | $ 35.22 |
500+ | $ 0.3012 | $ 150.60 |
1,000+ | $ 0.2853 | $ 285.30 |
Standard Packaging 6000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$