Korean Hroparts Elec DS-04BP
| Manufacturer |
Korean Hroparts Elec
Asian Brands |
| MPN | DS-04BP |
| LCSC Part # | C129070 |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH SLIDE DIP SPST 25mA 24V |
| Description | Dip Switch SPST 4 Position Through Hole Slide, Rocked 25mA 24V |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/DIP Switches/SIP Switches | |
| Manufacturer | Korean Hroparts Elec | |
| Packaging | Through Hole,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 40 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,715
10,715
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3709 $ 0.3413 | $ 1.71 |
50+ | $ 0.2975 $ 0.2737 | $ 13.69 |
160+ | $ 0.2661 $ 0.2449 | $ 39.18 |
480+ | $ 0.2268 $ 0.2087 | $ 100.18 |
2,480+ | $ 0.2093 $ 0.1926 | $ 477.65 |
4,000+ | $ 0.1989 $ 0.1830 | $ 732.00 |
Standard Packaging 40/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$