TDK B57237S0109M000
| Manufacturer | |
| MPN | B57237S0109M000 |
| LCSC Part # | C125461 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | THERMISTOR NTC 1Ω TH |
| Description | NTC Thermistor 1Ω Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Inrush Current Limiters (ICL) | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,164
2,164
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4446 | $ 0.44 |
10+ | $ 0.3573 | $ 3.57 |
30+ | $ 0.3185 | $ 9.56 |
100+ | $ 0.2716 | $ 27.16 |
500+ | $ 0.2506 | $ 125.30 |
1,000+ | $ 0.2377 | $ 237.70 |
Standard Packaging 500/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$