TDK B32922C3104M000
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | B32922C3104M000 |
| LCSC Part # | C125428 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP SAFETY 100nF ±20% 305V TH |
| Description | 100nF ±20% 305V Safety Capacitor X2 Through Hole,P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
7,270
7,270
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1567 | $ 0.78 |
50+ | $ 0.1269 | $ 6.35 |
150+ | $ 0.112 | $ 16.80 |
1,000+ | $ 0.1009 | $ 100.90 |
2,000+ | $ 0.0919 | $ 183.80 |
5,000+ | $ 0.0875 | $ 437.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$