TORCH CC4-0805-CG-50V-22pF-J
| Manufacturer | TORCHAsian Brands |
| MPN | CC4-0805-CG-50V-22pF-J |
| LCSC Part # | C123150 |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP CER 22pF 50V TH |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | TORCH | |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm | |
| Capacitance | 22pF | |
| Temperature Coefficient | - | |
| Tolerance | ±5% | |
| Voltage Rating | 50V | |
| Pin Spacing | 5.08mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 910
910 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 10+ | $ 0.0507 | $ 0.51 |
| 100+ | $ 0.0399 | $ 3.99 |
| 500+ | $ 0.0344 | $ 17.20 |
| 1,000+ | $ 0.0303 | $ 30.30 |
| 5,000+ | $ 0.0271 | $ 135.50 |
| 10,000+ | $ 0.0255 | $ 255.00 |
Standard Packaging500/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |



