CCO(Chian Chia Elec) MF1/2W-100KΩ±1% T
| Manufacturer |
CCO(Chian Chia Elec)
Asian Brands |
| MPN | MF1/2W-100KΩ±1% T |
| LCSC Part # | C119444 |
| Packaging | Through Hole,D3.2xL9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 100kΩ ±1% 500mW Through Hole,D3.2xL9mm |
| Description | 100kΩ 500mW 300V Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% Through Hole,D3.2xL9mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | CCO(Chian Chia Elec) | |
| Packaging | Through Hole,D3.2xL9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,840
2,840
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0264 | $ 0.53 |
200+ | $ 0.0212 | $ 4.24 |
600+ | $ 0.0183 | $ 10.98 |
2,000+ | $ 0.0156 | $ 31.20 |
10,000+ | $ 0.0141 | $ 141.00 |
20,000+ | $ 0.0133 | $ 266.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$