Hongzhi Elec 10D561K
| Manufacturer |
Hongzhi Elec
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 10D561K |
| LCSC Part # | C113236 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 560V 920A P=7.5mm |
| Description | 560V 920A Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | Hongzhi Elec | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
49,520
49,520
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0853 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0692 | $ 3.46 |
150+ | $ 0.0611 | $ 9.17 |
500+ | $ 0.0519 | $ 25.95 |
2,500+ | $ 0.0471 | $ 117.75 |
5,000+ | $ 0.0447 | $ 223.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$