TI LM5069MM-2/NOPB
| Manufacturer | |
| MPN | LM5069MM-2/NOPB |
| LCSC Part # | C111822 |
| Packaging | VSSOP-10-0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Positive High-Voltage Hot Swap and In-Rush Current Controller With Power Limiting |
| Description | 1 9V~80V VSSOP-10-0.5mm Hot Swap Controllers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Power Management (PMIC)/Hot Swap Controllers | |
| Manufacturer | TI | |
| Packaging | VSSOP-10-0.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536300000 |
| USHTS | 8536308000 |
| TARIC | 8536301010 |
| CAHTS | 8536302000 |
| BRHTS | 85363090 |
| INHTS | 85363000 |
| MXHTS | 8536.30.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,330
3,330
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.701 | $ 1.70 |
10+ | $ 1.5226 | $ 15.23 |
30+ | $ 1.3524 | $ 40.57 |
100+ | $ 1.1238 | $ 112.38 |
500+ | $ 1.0719 | $ 535.95 |
1,000+ | $ 1.0459 | $ 1045.90 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$