Korean Hroparts Elec K9-1267T
| Manufacturer |
Korean Hroparts Elec
Asian Brands |
| MPN | K9-1267T |
| LCSC Part # | C107266 |
| Packaging | Through Hole,12.7x5.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SWITCH LIMIT SPDT 100mA 30V |
| Description | Switch SPDT Through Hole |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Limit Switches | |
| Manufacturer | Korean Hroparts Elec | |
| Packaging | Through Hole,12.7x5.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
58,090
58,090
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1282 $ 0.1180 | $ 0.59 |
50+ | $ 0.1011 $ 0.0931 | $ 4.66 |
150+ | $ 0.0875 $ 0.0805 | $ 12.08 |
1,000+ | $ 0.0774 $ 0.0713 | $ 71.30 |
2,000+ | $ 0.0692 $ 0.0637 | $ 127.40 |
5,000+ | $ 0.0652 $ 0.0600 | $ 300.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$