RUILON NTC 10D-15
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | NTC 10D-15 |
| LCSC Part # | C105635 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | THERMISTOR NTC 10Ω TH |
| Description | NTC Thermistor 10Ω Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Temperature Sensors/NTC Thermistors | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
29,600
29,600
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3049 $ 0.2897 | $ 1.45 |
50+ | $ 0.243 $ 0.2309 | $ 11.55 |
250+ | $ 0.2164 $ 0.2056 | $ 51.40 |
500+ | $ 0.1833 $ 0.1742 | $ 87.10 |
2,500+ | $ 0.1685 $ 0.1601 | $ 400.25 |
5,000+ | $ 0.1597 $ 0.1518 | $ 759.00 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$