Shun Xiang Nuo SMDRI127-331MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMDRI127-331MT |
| LCSC Part # | C10152 |
| Package | SMD,12.3x12.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 330uH 950mA 640mΩ SMD,12.3x12.3mm |
| Description | 950mA 330uH ±20% 1.9A 640mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12.3x12.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,12.3x12.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
25,140
25,140
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2367 $ 0.2249 | $ 1.12 |
50+ | $ 0.1884 $ 0.1790 | $ 8.95 |
150+ | $ 0.1678 $ 0.1595 | $ 23.93 |
500+ | $ 0.142 $ 0.1349 | $ 67.45 |
2,500+ | $ 0.1305 $ 0.1240 | $ 310.00 |
5,000+ | $ 0.1236 $ 0.1175 | $ 587.50 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$