Shun Xiang Nuo SMDRI127-331MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| MPN | SMDRI127-331MT |
| LCSC Part # | C10152 |
| Packaging | SMD,12.3x12.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 330uH 950mA 640mΩ SMD,12.3x12.3mm |
| Description | 950mA 330uH ±20% 1.9A 640mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12.3x12.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Packaging | SMD,12.3x12.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
24,880
24,880
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2313 $ 0.2198 | $ 1.10 |
50+ | $ 0.1832 $ 0.1741 | $ 8.71 |
150+ | $ 0.1626 $ 0.1545 | $ 23.18 |
500+ | $ 0.1369 $ 0.1301 | $ 65.05 |
2,500+ | $ 0.1254 $ 0.1192 | $ 298.00 |
5,000+ | $ 0.1186 $ 0.1127 | $ 563.50 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$