Shun Xiang Nuo SMDRH104R-101MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMDRH104R-101MT |
| LCSC Part # | C10144 |
| Package | SMD,10.4x10.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 1.25A 304mΩ SMD,10.4x10.3mm |
| Description | 1.25A 100uH ±20% 1.66A 304mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,10.4x10.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,10.4x10.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,930
12,930
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1778 $ 0.1690 | $ 0.85 |
50+ | $ 0.1404 $ 0.1334 | $ 6.67 |
150+ | $ 0.1245 $ 0.1183 | $ 17.75 |
1,000+ | $ 0.1034 $ 0.0983 | $ 98.30 |
2,000+ | $ 0.0945 $ 0.0898 | $ 179.60 |
5,000+ | $ 0.0892 $ 0.0848 | $ 424.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$