JCHL GL5528(10-20)
| Manufacturer |
JCHL
Asian Brands |
| MPN | GL5528(10-20) |
| LCSC Part # | C10081 |
| Packaging | Through Hole,P=3.4mm |
| Customer # | |
| Description | 540nm 8kΩ~20kΩ 1MΩ Through Hole,P=3.4mm Photoresistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Photoresistors | |
| Manufacturer | JCHL | |
| Packaging | Through Hole,P=3.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
46,910
46,910
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0456 | $ 0.46 |
100+ | $ 0.0366 | $ 3.66 |
400+ | $ 0.0321 | $ 12.84 |
1,000+ | $ 0.0288 | $ 28.80 |
5,000+ | $ 0.0261 | $ 130.50 |
10,000+ | $ 0.0247 | $ 247.00 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$