Nantong Jianghai Capacitor ECR2ALH220MLL080011
| Manufacturer |
Nantong Jianghai Capacitor
Asian Brands |
| Mfr. Part # | ECR2ALH220MLL080011 |
| LCSC Part # | C233077 |
| Package | Through Hole,D8xL11.5mm |
| Customer # | |
| Description | ±20% 100V 22uF Through Hole,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Nantong Jianghai Capacitor | |
| Package | Through Hole,D8xL11.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0878 | $ 0.44 |
50+ | $ 0.0686 | $ 3.43 |
150+ | $ 0.059 | $ 8.85 |
500+ | $ 0.0518 | $ 25.90 |
2,500+ | $ 0.0461 | $ 115.25 |
5,000+ | $ 0.0432 | $ 216.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||