XINGLIGHT XL-DZ304UBD/1
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XL-DZ304UBD/1 |
| LCSC Part # | C7545652 |
| Package | Through Hole,P=2.54mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED BLUE BLUE LENS TH |
| Description | Blue 465nm LED Indication - Discrete 2.9V~3.2V Through Hole,P=2.54mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Package | Through Hole,P=2.54mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,230
4,230
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1269 $ 0.1143 | $ 0.57 |
50+ | $ 0.0981 $ 0.0883 | $ 4.42 |
150+ | $ 0.0837 $ 0.0754 | $ 11.31 |
1,000+ | $ 0.0729 $ 0.0657 | $ 65.70 |
2,000+ | $ 0.0643 $ 0.0579 | $ 115.80 |
5,000+ | $ 0.06 $ 0.0540 | $ 270.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$