XINGLIGHT XL-ITR9606
| Manufacturer | XINGLIGHTAsian Brands |
| MPN | XL-ITR9606 |
| LCSC Part # | C7545636 |
| Packaging | Through Hole-4P,14x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole-4P,14x6mm Photointerrupters - Slot Type - Logic Output RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Optical Sensors/Photointerrupters - Slot Type - Logic Output | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Packaging | Through Hole-4P,14x6mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 150 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 1,330
1,330 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.3374 | $ 1.69 |
| 50+ | $ 0.2639 | $ 13.20 |
| 150+ | $ 0.2324 | $ 34.86 |
| 450+ | $ 0.1931 | $ 86.90 |
| 2,550+ | $ 0.1756 | $ 447.78 |
| 4,950+ | $ 0.1651 | $ 817.25 |
Standard Packaging150/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |



