Vitrohm KHS400JB-AX-470RAA
| Manufacturer | |
| MPN | KHS400JB-AX-470RAA |
| LCSC Part # | C6579431 |
| Packaging | Through Hole,D6.4xL20mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 470Ω ±5% 4W Through Hole,D6.4xL20mm |
| Description | 470Ω 4W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% Through Hole,D6.4xL20mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | Vitrohm | |
| Packaging | Through Hole,D6.4xL20mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5623 | $ 0.56 |
200+ | $ 0.2243 | $ 44.86 |
400+ | $ 0.2168 | $ 86.72 |
1,000+ | $ 0.2137 | $ 213.70 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$