Yuandi TA-3514-A1-B
| Manufacturer |
Yuandi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | TA-3514-A1-B |
| LCSC Part # | C513999 |
| Package | SMD,5x2.7mm |
| Customer # | |
| Description | Surface Mount, Right Angle SPDT Black SMD,5x2.7mm Slide Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Slide Switches | |
| Manufacturer | Yuandi | |
| Package | SMD,5x2.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
20,700
20,700
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1944 | $ 0.97 |
50+ | $ 0.1574 | $ 7.87 |
150+ | $ 0.1415 | $ 21.23 |
500+ | $ 0.1216 | $ 60.80 |
2,500+ | $ 0.1075 | $ 268.75 |
4,000+ | $ 0.1022 | $ 408.80 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$