KNSCHA MMK222J3DD2AJ208G0
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| MPN | MMK222J3DD2AJ208G0 |
| LCSC Part # | C468304 |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 2.2nF ±5% 2kV TH |
| Description | 2.2nF Film Capacitor ±5% 2kV Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
13,490
13,490
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0846 $ 0.0762 | $ 0.38 |
50+ | $ 0.0683 $ 0.0615 | $ 3.08 |
150+ | $ 0.0602 $ 0.0542 | $ 8.13 |
500+ | $ 0.0491 $ 0.0442 | $ 22.10 |
2,000+ | $ 0.0443 $ 0.0399 | $ 79.80 |
4,000+ | $ 0.0418 $ 0.0377 | $ 150.80 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$