Ceaiya CR6045K-300M
| Manufacturer |
Ceaiya
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CR6045K-300M |
| LCSC Part # | C39673526 |
| Package | SMD,6x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 30uH SMD,6x6mm |
| Description | 1.5A 30uH ±20% 1.7A 132mΩ SMD,6x6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Ceaiya | |
| Package | SMD,6x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,040
1,040
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.051 $ 0.0485 | $ 0.49 |
100+ | $ 0.0403 $ 0.0383 | $ 3.83 |
300+ | $ 0.035 $ 0.0333 | $ 9.99 |
1,000+ | $ 0.031 $ 0.0295 | $ 29.50 |
5,000+ | $ 0.0278 $ 0.0265 | $ 132.50 |
10,000+ | $ 0.0262 $ 0.0249 | $ 249.00 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$