SRD C82103J3AD2R8LC
| Manufacturer |
SRD
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C82103J3AD2R8LC |
| LCSC Part # | C3018831 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Description | 10nF 1kV -40℃~+105℃ ±5% Through Hole,P=15mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | SRD | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
380
380
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1104 | $ 0.55 |
50+ | $ 0.0885 | $ 4.43 |
150+ | $ 0.0775 | $ 11.63 |
500+ | $ 0.0636 | $ 31.80 |
2,500+ | $ 0.0571 | $ 142.75 |
5,000+ | $ 0.0538 | $ 269.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$