HCI HCCD1-455.000-CDBC28L
| Manufacturer |
HCI
Asian Brands |
| MPN | HCCD1-455.000-CDBC28L |
| LCSC Part # | C19186009 |
| Packaging | SMD-3P,6.2x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CERAMIC DISCRIMINATOR SMD 6.0x6.2 & DIP 6.0x6.3 PACKAGE |
| Description | 5dB 4kHz Bandpass Filter SMD-3P,6.2x6mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | HCI | |
| Packaging | SMD-3P,6.2x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
137
137
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6714 $ 0.5774 | $ 0.58 |
10+ | $ 0.5417 $ 0.4659 | $ 4.66 |
30+ | $ 0.476 $ 0.4094 | $ 12.28 |
100+ | $ 0.4103 $ 0.3529 | $ 35.29 |
500+ | $ 0.3718 $ 0.3198 | $ 159.90 |
1,000+ | $ 0.3526 $ 0.3033 | $ 303.30 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$