TRACO POWER TBA 2-0522
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | TBA 2-0522 |
| LCSC Part # | C7120122 |
| Package | SIP,19.6x7.6mm |
| Customer # | |
| Description | SIP,19.6x7.6mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | TRACO POWER | |
| Package | SIP,19.6x7.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
15
15
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 7.7922 | $ 7.79 |
10+ | $ 6.7493 | $ 67.49 |
30+ | $ 6.1133 | $ 183.40 |
100+ | $ 5.5806 | $ 558.06 |
Standard Packaging 10/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$