Lelon REA102M1ASA-1012D
| Manufacturer |
Lelon
Asian Brands |
| Mfr. Part # | REA102M1ASA-1012D |
| LCSC Part # | C53327320 |
| Package | Through Hole,D10xL12.5mm |
| Customer # | |
| Description | 10V ±20% 1000uF Through Hole,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | Lelon | |
| Package | Through Hole,D10xL12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
500
500
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0534 | $ 0.27 |
50+ | $ 0.0523 | $ 2.62 |
150+ | $ 0.0516 | $ 7.74 |
500+ | $ 0.0509 | $ 25.45 |
Standard Packaging 500/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$